Умови прокату

Умови прокату

1.  Забрати костюм можна у нас в магазині у день перед святом після 14,00. Повернути необхідно у день свята або на наступний день до 12.00. У ГРУДНІ повернути костюм необхідно у день свята до 20.00. У випадках, якщо Ви не встигаєте, треба завчасно нас повідомити, так як після Вас можуть бути записи, а костюм віддається на чистку. (Наприклад у Вас свято 17 грудня. Забираєте костюм 16 грудня після 14.00. Повертаєте костюм 17 грудня до 20.00.)

 

2. Коли Ви забираєте костюм Вам необхідно залишити завдаток. Його можна залишити тільки ГОТІВКОЮ. Документи, цінні метали та будь що інше ми не маємо права приймати. Зазвичай завдаток складає потрійну вартість прокату. В окремих випадках завдаток може бути більший.

3. Коли Ви бронюєте костюм - ми видаємо Вам квитанцію. ЇЇ необхідно зберігати. Вона є підтвердженням Вашої оплати та будь яких спірних питань. В ній записаний Ваш костюм, дата свята, Ваша оплата та всі додаткові питання (наприклад яка шляпка, обруч і т.д.) Коли Ви забираєте костюм - ми в квитанції записуємо Ваш завдаток. Ця квитанція є підтвердженням, що ми отримали ці кошти і зобов’язуємось Вам їх повернути. У випадку втрати квитанції ми не зможемо оперативно та швидко повернути Вам завдаток, так як треба буде робити перевірки. Особливо у грудні це може зайняти до доби. Тому наполегливо рекомендуємо Вам квитанцію не губити. Для повернення завдатку також підходить ФОТО квитанції. Тому одразу можете зробити фото квитанції. Так буде легше уникнути будь яких непорозумінь.

 

4. Відмова від прокату.
Ви можете відмовитись від прокату. Якщо Ви попередили нас більш ніж за три дні до дня, коли мали його забрати - то ми повністю повертаємо Вам кошти. Якщо менш ніж за три дні - Ви можете купити на цю суму будь який товар в нашому магазині. Відмова від прокату неможлива у день свята та пізніше. Для повернення коштів чи можливості купити товар - Вам обов'язково треба показати чек оплати прокату. (Якщо Ви робили оплату не в магазині - фото квитанції банку про оплату).

 

5. Як можна забрати костюм та прокат в інше місто
Ви можете забрати костюм у нас в магазині за адресою: м. Київ, вул. Героїв Севастополя 10, ІІ поверх. Також ви можете замовити таксі, попередньо оплативши прокат та завдаток, і ми винесемо костюм до таксиста. У нас є послуга доставки. Доставка день у день коштує 150 грн, на завтра чи пізніше - 100 грн. Проте у грудні послуга доставки нашим кур’єром може бути недоступна.
Також зараз є можливість відправити костюм Новою поштою (по Києву чи в інше місто). В такому випадку вартість прокату збільшується на 50%, так як костюм мінімум ще 1-2 дні в дорозі.

6. Відповідальність
У разі якщо костюм був спорчений - ми на місці визначаємо вартість ремонту і відповідно зменшується завдаток. Якщо костюм був збруднений звичайними плямами (наприклад подол пилом, дитина плакала і залишились трошки сліз) - то ми самі усунемо ці плями, ніяких доплат не потрібно. Якщо це плями, які важко усунути і потрібна додаткова хімчистка - Ви сплачуєте вартість хімчистки. Це може бути шоколад, губна помада, жирні плями та ін.

У разі несвоєчасного повернення костюму Ви сплачуєте за кожен день затримки 50% від вартості прокату.

 
МагазинАкціїПро насКонтактиВідгукиДоставка і оплатаНовини
Підписатися